Sönmez Belgelendirme 2017 yılında Özgür SÖNMEZ tarafından kurularak İnşaat ve Metal alanlarındaki yetki kapsamları ile belgelendirme faaliyetlerine başlamıştır. Sürekli iyileştirme ve geliştirmeyi kendisine hedef koyan Sönmez Belgelendirme kapsamlarına Tekstil, Makine ve Ulaştırma alanlarını da kısa bir sürede ekleyerek günümüzde 5 sektör ve 19 meslekte faaliyetlerine devam etmektedir.

Sönmez Belgelendirme nitelikli personel gücünün gelişimi için Mesleki Yeterlilik Kurumu’nun yayınlamış olduğu mevzuatlar ve Ulusal Yeterlilikler çerçevesinde sınav ve belgelendirme hizmetleri verebilmek amacıyla Personel Belgelendirme Sistemini tarafsızlık, eşitlik, gizlilik, dürüstlük, etik yaklaşım, müşteri odaklılık, kalite odaklılık temel ilkeleri üzerine kurmuş ve uygulamaktadır.

Bu sayede çalışanların nitelikli ve belgeli iş gücüne katılımlarının sağlanarak iş kazalarının en aza indirilmesi, üretimde verimliliğin ve kayıtlı istihdamın sağlanması Sönmez Belgelendirmenin ana hedefidir.

Dünya genelinde yaşanan pandemi süreci ile ilgili olarak Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından İSG ve hijyen kuralları çerçevesinde rehberler hazırlanmış ve bu rehberler çerçevesinde de bizler Sönmez Belgelendirme olarak sınavlarımızı sosyal mesafe ve hijyen kurullarına uygun olarak gerçekleştirmeye başlamış bulunuyoruz. Sınav alanlarımıza görevli ve adaylardan hariç kimsenin girmesine izin verilmediğini belirterek Sorunun küresel çözümünse bireysel olduğu bilinciyle faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ NEREDEN ALINIR? 

Mesleki Yeterlilik Belgenizi Sönmez Belgelendirmeden Alabilirsiniz. Sönmez Belgelendirme Mesleki Yeterlilik Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri Olarak Tüm Türkiyede Sınav Yapabilmekteyiz.

Tekirdağ Mesleki Yeterlilik Belgesi, Çerkezköy Mesleki Yeterlilik Belgesi, Çorlu Mesleki Yeterlilik Belgesi, Lüleburgaz Mesleki Yeterlilik Belgesi, Silivri Mesleki Yeterlilik Belgesi, Kapaklı Mesleki Yeterlilik Belgesi, Saray Mesleki Yeterlilik Belgesi, Kırklareli Mesleki Yeterlilik Belgesi, Edirne Mesleki Yeterlilik Belgesi, Muratlı Mesleki Yeterlilik Belgesi, Malkara Mesleki Yeterlilik Belgesi, Şarköy Mesleki Yeterlilik Belgesi, Çatalca Mesleki Yeterlilik Belgesi, Selimpaşa Mesleki Yeterlilik Belgesi, Marmara Ereğlisi Mesleki Yeterlilik Belgesi, Avcılar Mesleki Yeterlilik Belgesi, Beylikdüzü Mesleki Yeterlilik Belgesi, Hayrabolu Mesleki Yeterlilik Belgesi, Muratlı Mesleki Yeterlilik Belgesi, Babaeski Mesleki Yeterlilik Belgesi, Vize Mesleki Yeterlilik Belgesi, Pınarhisar Mesleki Yeterlilik Belgesi, Kıyıköy Mesleki Yeterlilik Belgesi, olarak tüm adaylara hizmet vermekteyiz.

 Kayıt ve detaylı bilgi için 0546 725 2022 – 0282 725 2022