Genel

Sönmez Akademi İş Makinaları Kursu Eğitimlerine Başladı

İş makineleri günümüzde birçok alanda yaşam standartlarımızı yükseltmek için kullanılmaktadır. Hayatımızda bu kadar geniş yer edinen iş makinelerini kullanan operatörlerinde belirli düzeyde eğitimden geçerek ehliyet sahibi olması yasal olarak zorunlu hale gelmiştir.

İş makinesi operatörleri günümüz iş bulma şatlarında, aranan iş kolu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir iş makinesi operatörünün maaşı da günümüz şatlarında ciddi yüksek bir seviyede olduğu görülmektedir. Eğer kalifiye bir mesleğiniz yok ise iş makinesi operatörlük belgesi alarak kendinizi yeni bir alanda geliştirme fırsatına sahipsinizdir. 

İş makinesi operatörlük belgesi almak için belirli şartlar vardır. Bu şartları yerine getiren kişiler operatörlük belgesi/ehliyet alabilmek için eğitime katılmak ve bu eğitim sonunda milli eğitim bakanlığı tarafından merkezi olarak yapılan teorik ve performans sınavlarından başarılı olmak zorundadır.

SÖNMEZ AKADEMİ İŞ MAKİNELERİ OPERATÖRLÜK KURSU KURS PROGRAMLARI LİSTESİ;

  • Forklift Operatörlük Kursu
  • Manlift (Personel Yük Yükseltici) Operatörlük Kursu
  • Elektrikli Transpalet Operatörlük Kursu
  • Terminal Çekici Operatörlük Kursu
  • Beko Loder (Kazıcı Yükleyici) Kepçe Operatörlük Kursu
  • Raylı Sistem Köprülü Tavan Vinci Operatörlük Kursu
  • Araö Kurtarıcı Çekici Operatörlük Kursu
  • İtfaiye Operatörlük Kursu

İŞ MAKİNASI OPERATÖRÜ BELGESİ NEREDEN ALINIR? 

İş Makineleri operatörlük belgesini yada iş makinesi ehliyetini sadece Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı, ruhsatlı özel iş makineleri kurslarından alabilirsiniz. Sönmez Akademi İş Makineleri Operatörlük kursu Milli Eğitim Bakanlığından Yetkili bir özel kurstur. Sönmez Akademi İş Makineleri Operatörlük Kursu Olarak ; Tekirdağ İş Makineleri Operatörlük Kursu, Çerkezköy İş Makineleri Operatörlük Kursu, Çorlu İş Makineleri Operatörlük Kursu, Lüleburgaz İş Makineleri Operatörlük Kursu, Silivri İş Makineleri Operatörlük Kursu, Kapaklı İş Makineleri Operatörlük Kursu, Saray İş Makineleri Operatörlük Kursu, Kırklareli İş Makineleri Operatörlük Kursu, Edirne İş Makineleri Operatörlük Kursu, Keşan İş Makineleri Operatörlük Kursu, Muratlı İş Makineleri Operatörlük Kursu, Malkara İş Makineleri Operatörlük Kursu, Şarköy İş Makineleri Operatörlük Kursu, Çatalca İş Makineleri Operatörlük Kursu, Selimpaşa İş Makineleri Operatörlük Kursu, Marmara Ereğlisi İş Makineleri Operatörlük Kursu, Avcılar İş Makineleri Operatörlük Kursu, Beylikdüzü İş Makineleri Operatörlük Kursu, Hayrabolu İş Makineleri Operatörlük Kursu, Muratlı İş Makineleri Operatörlük Kursu, Babaeski İş Makineleri Operatörlük Kursu, Vize İş Makineleri Operatörlük Kursu, Pınarhisar İş Makineleri Operatörlük Kursu, Kıyıköy İş Makineleri Operatörlük Kursu, olarak tüm kursiyerlere hizmet vermektedir.

Kayıt ve detaylı bilgi için 0546 725 2022 – 0282 725 2022

mail adresimiz; bilgi@sonmezakademi.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir